Grubość rajstop w DEN – dobra podpowiedź przy zakupach

Rajstopy 200 den kontra rajstopy 15 den – jak kupić te, które są odpowiedzią na naszą aktualna potrzebę?

Zakup rajstop niektórym może sprawić kłopot. Czy to możliwe, aby taka prozaiczna czynność mogła wprawić w zakłopotanie? Może a to za sprawą tego, że należy zwracać uwagę nie tylko na na rozmiarówkę, ale także i na grubość określoną jako DEN. Niewtajemniczonym nic to nie mówi, dlatego warto się zorientować w temacie, aby zakupić produkt, który spełni nasze oczekiwania.

Sposób na mroźne dni, czyli ciepła odzież i rajstopy 200 den

Zimą zależy nam by odzież, którą nosimy zatrzymywała ciepło. Dlatego podczas zakupów wybierajmy taką, która jest przeznaczona na taką porę roku. Funkcję termiczną dla nóg spełniać będą rajstopy 200 den, czyli o dużej grubości i odpowiadające na zimowe warunki. W nieco cieplejsze dni, czyli np.: jesienią, nie ma potrzeby nosić aż tak grubych rajstop. Dlatego można wybrać rajstopy 60 den, rajstopy 50 den lub rajstopy 40 den. Wiosną najczęściej wybiera się rajstopy 30 den, rajstopy 20 den lub rajstopy 15 den.

Jak zadbać o nasze nogi i wybrać odpowiednie rajstopy?

Wybór rajstop ze względu na porę roku to jedno z kryteriów. Kierujemy się jeszcze jednym czynnikiem, a mianowicie tym, czy zakupione rajstopy będą pasować stosownie do okoliczności, na jaką je założymy. Przy przewiewnej lekkiej sukience lepiej będą wyglądać delikatne rajstopy 20 den niż rajstopy 60 den, które charakteryzują się sporym stopniem grubości. Takie rajstopy przytłoczą nogi i zaburzą zamierzony efekt stylizacji.

Rajstopy 50 den w roli głównej

Kiedy to rajstopy mają być najciekawszym elementem stylizacji warto wybrać widoczne, z pięknym wzorem, które będą przyciągać wzrok. Ciekawszym wyborem będą rajstopy 40 den n iż rajstopy 30 den, które mogą być zbyt delikatne. Rajstopy różnej grubości znajdziesz na https://www.gabriella.pl/pl/rajstopy/

Dodaj komentarz