Błyszczące rajstopy – czy można je stylizacyjne oswoić?

Błyszczące rajstopy – czy wciąż są na topie?

Błyszczące rajstopy zdały się iść do lamusa na rzecz rajstop matowych. Lecz nie do końca to prawd, błyszczące rajstopy w nowej odsłonie prezentują się naprawdę ekskluzywnie i oryginalnie. Ich design może przypominać imitację skóry. Możemy mieć wrażenie, iż mamy do czynienia z legginsami, ale to nie legginsy tylko oryginalne rajstopy. To ciekawa propozycja na wieczór w dyskotece lub na party u znajomych.

Jaką funkcję w szafie pełnią rajstopy damskie?

Rajstopy damskie są dodatkiem, który może postawić kropkę nad i w niejednej stylizacji. Ponieważ na rynku znajduje się mnóstwo fasonów i wzorów, można naprawdę bawić się modą i eksperymentować do woli. Koszt rajstop nie jest duży w porównaniu z innymi częściami garderoby, dlatego można częściej pokusić się o zakup coraz to ciekawszych wzorów.

Modowe szaleństwa, czyli co nam wypada a co nie?

Czy moda ma jakieś ograniczenia? To raczej te blokady, które sami sobie lub innym nakładamy. Zdaje się, że wiek nie gra tu takiej roli jak rodzaj sylwetki. Jeżeli nasz strój pasuje do naszej postury i okoliczności, nie powinniśmy przejmować się kwestią wieku. Znacznie bardziej razi to, gdy ktoś ubierze się nieadekwatnie do sytuacji lub swoją niedobraną stylizacją sprawia niesmaczne wrażenie estetyczne, niż starsza osoba założy młodzieżowe trampki.

Nie szata zdobi człowieka, czyli jak postrzegamy ludzi po ich ubiorze

Szacunek do drugiego człowieka polega też na tym, by oceniać go po czynach a nie po wyglądzie. Stąd wiadomo, że nasze piękno jest w środku a nie na zewnątrz. Strój to tylko powierzchnia warstwa, która chroni naszą nagość przed zimnem. Tego się trzymajmy a wówczas każdy będzie mógł ubierać się jak lubi i być sobą w każdej sytuacji.

Dodaj komentarz